Návštěvníky brněnské Olympie čeká velká prázdninová soutěž o atraktivní ceny!

12.06.2018    Tisková zpráva

Štěstí ve hře si budou moci zkusit návštěvníci obchodního centra Olympia Brno ve dnech 9. až 29. července, kdy proběhne „Velká prázdninová soutěž“. Hlavní výhry budou po celou dobu vystaveny ve výherním studiu na centrálním prostranství. Každý z návštěvníků si na základě nákupu v kterékoliv obchodní jednotce může zatočit kolem štěstí a odnést si okamžitou výhru nebo postup do finálového losování o 100 atraktivních cen. Hraje se o luxusní postel, masážní vanu, zájezdy, elektroniku a řadu dalších hodnotných cen.

Návštěvníci, kteří přijdou od 9. do 27. července nakoupit do obchodního centra Olympia Brno, si mohou ve výherním studiu zatočit kolem štěstí. Každý soutěžící vyhrává! Odnese si buď okamžitou menší výhru nebo postup do slosování o hlavní hodnotné ceny, které budou vystaveny v obchodním centru po celou dobu trvání výherní akce. „Ve finálovém losování tak mohou návštěvníci centra získat luxusní postel Saffron, vybavení domácnosti, jakým je například masážní vana nebo kvalitní sprchový kout. Ve hře je také elektronika, sportovní vybavení nebo zájezdy dle vlastního výběru či pobytové rekreační balíčky. Každý soutěžící vyhrává a nikdo neodchází z naší soutěže s prázdnou,“ říká Jan Pazour, ředitel obchodního centra Olympia Brno.

Slosování o finále

V pátek 27. července v 19 hodin bude ze všech soutěžících, kterým kolo štěstí dopřálo postup do slosování o finále, vylosováno 100 finalistů postupujících do nedělního losování o hlavní výhry. Slosování o finále bude možno sledovat v přímém přenosu na Facebooku OC Olympia Brno.

Finálové losování

V neděli 29. července v 18 hodin proběhne ve výherním studiu na centrálním prostranství obchodního centra finálové losování za účasti zpěvačky Ilony Csákové. 100 hlavních cen tak bude znát své majitele a budou předány vítězům. Návštěvníky čeká i autogramiáda Ilony Csákové.

Zatočit si kolem štěstí mohou návštěvníci starší 18 let, nebo děti za doprovodu rodičů ve výherním studiu v průběhu akce denně od 12 do 19 hodin.

Podrobné informace a pravidla soutěže najdete na www.olympia-centrum.cz.


Tiskové zprávy

Golfové léto v olomoucké Šantovce
14.08.2020    Tisková zpráva

Golfové léto v olomoucké Šantovce

Přijďte si zasoutěžit v zajímavých golfových i minigolfových disciplínách, hraje se o
ceny za statisíce!
Letošní léto v olomoucké Galerii Šantovka patří golfu a minigolfu. Od pátku 7. do čtvrtka
27. srpna čeká na návštěvníky centra v pasáži několik stanovišť pro tuto oblíbenou letní
aktivitu.

Zobrazit více
Výstava 100 let módy nabídne prvorepublikové expozice, setkání s módní návrhářkou nebo soutěže o ceny
20.09.2018    Tisková zpráva

Výstava 100 let módy nabídne prvorepublikové expozice, setkání s módní návrhářkou nebo soutěže o ceny

Výročí 100 let od vzniku Československé republiky si připomíná obchodní centrum Olympia v Brně módou. Výstava „100 let módy“, která dnes začala, připomíná návštěvníkům nejlepší módní kousky z jednotlivých etap naší země. Během zářijových víkendů bude připraven i doprovodný program, při kterém se návštěvníci přenesou v čase na nedělní prvorepublikový čaj, zasoutěží si o hodnotné ceny nebo se setkají s přední českou módní návrhářkou Táňou Havlíčkovou.

Zobrazit více
Už víš, kým budeš?  Pokud ještě nemáš jasno, stav se v březnu v Galerii Šantovka
05.03.2019    Tisková zpráva

Už víš, kým budeš? Pokud ještě nemáš jasno, stav se v březnu v Galerii Šantovka

Žákům druhého stupně základních škol a jejich rodičům, kteří se společně rozhodují, kam dál a jaký obor si pro svoje budoucí povolání zvolí, je určena prezentace profesí, studijních a učebních oborů v olomoucké Galerii Šantovka s názvem “Hry se mění v budoucí povolání”. Pro návštěvníky je v měsíci březnu připraveno 8 interaktivních, tematicky a dle odvětví zaměřených expozic, ve kterých naleznou nejrůznější, pro danou profesi typické, exponáty. Záštitu nad celou akcí převzal hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk a náměstci hejtmana Mgr. Jiří Zemánek a Ladislav Hynek.

Zobrazit více
Už v neděli se v brněnské Olympii pokusí o nový český rekord
22.08.2018    Tisková zpráva

Už v neděli se v brněnské Olympii pokusí o nový český rekord

V brněnském obchodním centru Olympia se v neděli 26. srpna uskuteční pokus o nový rekord - Nejvíce hostů pohoštěných z jedné láhve. Pro tuto příležitost dodalo speciální láhev s vínem vinařské družstvo Templářské sklepy Čejkovice. V průběhu nedělního odpoledne se bude listovat Českou knihou rekordů a zúčastní se také čeští rekordmani, jejichž díla jsou k vidění celý měsíc v obchodním centru. Přijedou i další rekordmani z oblasti sportu. 

Zobrazit více
Polní kuchyně pro armádu získala v Bratislavě ocenění
12.06.2018    Tisková zpráva

Polní kuchyně pro armádu získala v Bratislavě ocenění

Mobilní polní kuchyně PK 4 Kaga, která má ambici nahradit starý typ používaný českou i slovenskou armádou, získala na bratislavském veletrhu obranné techniky ocenění v kategorii Zabezpečení a ochrana osob - Prix IDEB 2018. Už v loňském roce získala podobné ocenění na veletrhu obranné a bezpečnostní techniky v České republice – Zlatý IDET 2017.

Zobrazit více
Agados na slovenském veletrhu představí polní kuchyni budoucnosti
17.05.2018    Tisková zpráva

Agados na slovenském veletrhu představí polní kuchyni budoucnosti

Největší český výrobce přívěsů, společnost Agados, bude mít vlastní expozici na mezinárodním veletrhu obranné techniky IDEB 2018 na Slovensku. Veletrh proběhne od 16. do 18. května v areálu Incheba EXPO Bratislava a Agados na něm představí speciální projekty ze svého armádního programu. Součástí stánku Agados bude mimo jiné i polní kuchyně PK 4 Kaga, která na loňském mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky v Brně obdržela ocenění Zlatý IDET 2017.

Zobrazit více
Přívěs Agados vyrazil s týmem Tomáše Ouředníčka na největší africký závod rallye
13.04.2018    Tisková zpráva

Přívěs Agados vyrazil s týmem Tomáše Ouředníčka na největší africký závod rallye

Na testovací jízdu do Maroka, dlouhou 10 000 kilometrů, v uplynulých dnech vyrazil nákladní přívěs velkomeziříčské společnosti AGADOS. V sobotu 14. dubna startuje v Maroku největší africký závod rallye, kterého se účastní i český tým automobilového závodníka Tomáše Ouředníčka. Ten si pro cestu týmu South Racing Central Europe vybral nákladní přívěs z kategorie speciálů pro jeho technické přednosti, spolehlivost a bezpečnost při přepravě závodního speciálu Ford Ranger. Nákladní přívěs si tak otestuje terén na největším africkém, a po Dakaru druhém nejtěžším závodu světa, který se pojede od 14. do 22. dubna.

Zobrazit více
Londýn v Praze. Obchodní centrum Arkády Pankrác se promění v britskou metropoli
09.03.2017    Tisková zpráva

Londýn v Praze. Obchodní centrum Arkády Pankrác se promění v britskou metropoli

Projít se po Hyde Parku, navštívit Buckinghamský palác nebo Wimbledon mohou v březnu návštěvníci OC Arkády Pankrác v Praze. Ve dnech 9. až 29. března proběhne v obchodním centru výstava „V zajetí Londýna“, která představí významná místa britské metropole. V pátek 10. března v 9 hodin proběhne na Arkádách tisková konference k zahájení výstavy za účasti Jan Thomson, britské velvyslankyně v Praze.

Zobrazit více
Supersporty v Olympii doplnil další skvost!
19.02.2018    Tisková zpráva

Supersporty v Olympii doplnil další skvost!

Největší výstava aut v historii OC Olympia Brno s názvem “Supersporty” láká návštěvníky již od 9. února a nabízí nevšední podívanou zaměřenou na luxusní sportovní auta. Pro příznivce rychlosti, adrenalinu a luxusu přináší Olympia další překvapení. Expozice v pasážích od soboty 17. února doplnil unikátní vůz - Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo 2018!


 

Zobrazit více
Arkády oslaví 25. výročí Policie ČR výstavou!
23.05.2016    Tisková zpráva

Arkády oslaví 25. výročí Policie ČR výstavou!

Zákon dorazí na Arkády! Od 1. do 21. června proběhne v obchodním centru Arkády Pankrác výstava V zajetí bezpečnosti s podtitulem Policejní dopravní vozidla v historii a současnosti. Návštěvníci se budou moci seznámit s historií Policie ČR a zhlédnout vývoj policejního vozového parku od 20. let minulého století až po současnost. Každá historická dekáda bude na výstavě zastoupena dobovým policejním vozem. Součástí výstavy bude také bohatý víkendový program s interaktivním vyžitím pro rodiče i děti.

Zobrazit více
I love motorky
02.02.2017    Tisková zpráva

I love motorky

Luxusné motorky, rýchlosť, adrenalín, dizajn a sila. Toto všetko vám prinesie exkluzívna výstava I ♥ MOTORKY, ktorá bude prebiehať od 6. do 26. februára 2017. Návštevníci majú zároveň jedinečnú šancu zapojiť sa počas výstavy do súťaže a získať štýlový skúter YAMAHA N-MAX.

 

Zobrazit více
MiniGOLFOVÉ léto v Olympii Brno
22.06.2017    Tisková zpráva

MiniGOLFOVÉ léto v Olympii Brno

Přijďte si zasoutěžit v zajímavých golfových i minigolfových disciplínách, hraje se o vůz MINI na měsíc zdarma a další atraktivní ceny! 

Zobrazit více
Adventní setkání partnerů regionu JE Dukovany v Mohelně
18.12.2015    Tisková zpráva

Adventní setkání partnerů regionu JE Dukovany v Mohelně

Ve čtvrtek 3. prosince, první adventní týden, proběhlo tradiční předvánoční setkání spojené s krásnou hudbou, dobrým jídlem a pitím.


Zobrazit více
Nová polní kuchyně od společnosti Agados získala 1. místo v soutěži Zlatý IDET
01.06.2017    Tisková zpráva

Nová polní kuchyně od společnosti Agados získala 1. místo v soutěži Zlatý IDET

Česká firma Agados, největší výrobce přívěsných vozíků v tuzemsku, odhalila na letošním Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET v Brně novinku - mobilní polní kuchyni PK4 (Kaga). Slavnostní křest nového typu polní kuchyně proběhl dnes na brněnském veletrhu za účasti ministra obrany Martina Stropnického, zástupců Agados, odborné veřejnosti a návštěvníků veletrhu. Polní kuchyně, kterou vyvinula společnost Agados, by měla mířit na český i zahraniční trh. Na veletrhu získala ocenění 1. místo v soutěži Zlatý IDET

 

Zobrazit více
Vánoční koncert cimbálové muziky Grajcar v Třebíči na Vinohrádku
29.10.2015    Tisková zpráva

Vánoční koncert cimbálové muziky Grajcar v Třebíči na Vinohrádku

Cimbálová muzika Grajcar z Dolních Bojanovic vystoupí v Třebíči ve čtvrtek 10.12. na Vinohrádku nad Babou. Nechte se v předvánočním čase naladit v příjemném prostředí plném krásné cimbálové hudby, výborného jídla a pití.

Zobrazit více
Agados na veletrhu IDET představí novinku
29.05.2017    Tisková zpráva

Agados na veletrhu IDET představí novinku

Agados představí kuchyni pro polní použití, vhodnou pro armádu a všechny složky integrovaného záchranného systému. Slavnostní odhalení a křest polní kuchyně proběhne první den veletrhu
 

 

Zobrazit více
Nové Interiérové studio se otevřelo v Sykora Home v Praze
23.10.2015    Tisková zpráva

Nové Interiérové studio se otevřelo v Sykora Home v Praze

Firmy Prüm, Palatti, SWN Moravia, Lighthome a Finská sauna po úspěšné spolupráci v showroomech v Brně a Českých Budějovicích otevírají společně Interiérové studio také v Praze, v Sykora Home.

Zobrazit více
Arkády Pankrác se proměnily v lyžařské středisko
16.10.2015    Tisková zpráva

Arkády Pankrác se proměnily v lyžařské středisko

Tento týden se pražské obchodní a společenské centrum Arkády Pankrác proměnilo ve stylové lyžařské středisko. V rámci výstavy V zajetí lyží, která se zde koná až do konce října, návštěvníci uvidí nejen novinky lyží či stylového oblečení sezony 2015/2016, ale prohlédnout si mohou také špičkové vybavení pro snowboarding a běžkování. 

Zobrazit více
Logopedická konference v Brně u příležitosti dne porozumění koktavosti a křest knihy Ilony Kejklíčkové – Vady řeči u dětí
18.11.2016    Tisková zpráva

Logopedická konference v Brně u příležitosti dne porozumění koktavosti a křest knihy Ilony Kejklíčkové – Vady řeči u dětí

Občanské sdružení LOGO ve spolupráci s dalšími partnery pořádá v pondělí 24. října v Brně Logopedickou konferenci u příležitosti XIV. ročníku Mezinárodního dne porozumění koktavosti. Konference se zúčastní přední tuzemští odborníci na tuto narušenou komunikační schopnost a jejím cílem je získat nové vědomosti a poznatky v souvislosti s koktavostí, poruchami chování, ADHD nebo propojování sociálních, zdravotnických a vzdělávacích služeb. V rámci konference proběhne také křest knihy Vady řečí u dětí od logopedky Ilony Kejklíčkové. 

Zobrazit více
Agados rozšiřuje výrobu speciálních přívěsů pro potřeby ozbrojených sil
14.08.2015    Tisková zpráva

Agados rozšiřuje výrobu speciálních přívěsů pro potřeby ozbrojených sil

Společnost AGADOS spol. s r.o. z Velkého Meziříčí získala pozici jednoho z největších  evropských výrobců přívěsů a předního výrobce v České republice právě díky své orientaci na  potřeby zákazníků. Opřeni o tradici české strojírenské výroby vítězí díky vysoké kvalitě  zpracování a modernímu designu.

Zobrazit více
Slavné pohádkové kostýmy
16.08.2016    Tisková zpráva

Slavné pohádkové kostýmy

Jak se oblékaly princezny v pohádkách a jaké rekvizity se při natáčení pohádek používaly? V obchodním centru Olympia Brno to ukáže výstava pod názvem „Svět pohádek“, kde si mohou návštěvníci ve dnech 8. – 25. září prohlédnout dochované originály kostýmů a rekvizit nejznámějších československých filmových pohádek.

Zobrazit více
Svetoznáma značka Jaguar zaparkuje priamo v OC CENTRAL
05.09.2016    Tisková zpráva

Svetoznáma značka Jaguar zaparkuje priamo v OC CENTRAL

Už čoskoro na vás v OC CENTRAL čaká unikátna výstava mapujúca históriu značky Jaguar od prvých modelov, ktoré vznikli medzi dvoma svetovými vojnami až po súčasnosť. Príďte sa pozrieť na legendárne športové žihadlá, ktoré takmer 80 rokov ohurujú svojou dokonalosťou. Vystava bude zahrňať 10 historických a 5 súčasných vozidiel  značky Jaguar.

Zobrazit více
Pravěcí giganti v Brně – co jste o výstavě nevěděli
10.11.2016    Tisková zpráva

Pravěcí giganti v Brně – co jste o výstavě nevěděli

Až do ledna mají návštěvníci areálu před Nákupním centrem Královo Pole v Brně možnost si prohlédnout největší a nejzajímavější obyvatele naší planety, kteří žili před 10 tisíci lety. Kolekce vyhynulých zvířat, která je zde v rámci výstavy „Doba ledová – Giganti“ k vidění, je v současné době největší a nejucelenější kolekcí trojrozměrných modelů zvířat z doby ledové v životní velikosti ve střední Evropě. Na tvorbě paleontologických rekonstrukcí (tzv. PaleoArt) se podíleli nejen odborníci z řad vědců, ale také zkušení umělci – sochaři a modeláři. O český unikát mají zájem také v zahraničí.

Zobrazit více
MiniGOLFOVÉ léto v brněnské Olympii
13.07.2015    Tisková zpráva

MiniGOLFOVÉ léto v brněnské Olympii

Přijďte si zasoutěžit v zajímavých golfových i minigolfových disciplínách, hraje  se o luxusní postel Saffron a další atraktivní ceny! Léto v Olympii už téměř tradičně patří golfu a minigolfu. Od čtvrtka 16. července do neděle 30. srpna na návštěvníky centra čeká hned několik stanovišť pro tuto stále oblíbenější volnočasovou aktivitu.

Zobrazit více
Technické a produkční zajištění návštěvy hlavy státu
11.07.2016    Tisková zpráva

Technické a produkční zajištění návštěvy hlavy státu

Při své letošní oficiální návštěvě kraje Vysočina mino jiné prezident České republiky navštívil i Vesnici Kraje Vysočina roku 2015, obec Martínkov.

Zobrazit více
DIAMOND RACE ve čtvrtek odstartuje od brněnské Olympie
12.06.2015    Tisková zpráva

DIAMOND RACE ve čtvrtek odstartuje od brněnské Olympie

Ve čtvrtek 18. června odstartují luxusní vozy již 6. ročník extravagantní, sportovně  charitativní rally Diamond Race 2015. Nenechte si ujít bohatý doprovodný program,  kterým provede moderátor Leoš Mareš, a start od obchodního centra Olympia Brno!

Zobrazit více
Olympia Brno se promění ve velký přístav
10.02.2015    Tisková zpráva

Olympia Brno se promění ve velký přístav

Navštivte  od 19. února do 8. března brněnskou Olympii a okouzlí Vás pohled na „perly“  vodních hladin na výstavě “Svět jachet”. Motorové čluny, plachetnice, jachty, nekonečný mořský svět, dobrodružství, sport, dovolená,  zajímavosti i  příslušenství to je unikátní výstava, která zavede návštěvníky obchodního centra  do kouzelného světa lodí na vodních plochách řek, jezer, moří a oceánů.

Zobrazit více
Projeďte se v Jaguaru nebo ho vyhrajte na týden na výstavě  v obchodním centru Arkády Pankrác
06.04.2016    Tisková zpráva

Projeďte se v Jaguaru nebo ho vyhrajte na týden na výstavě v obchodním centru Arkády Pankrác

Ve dnech 7. až 27. dubna proběhne v OC Arkády Pankrác v Praze výstava luxusních sportovních modelů automobilové značky Jaguar. Návštěvníci si mohou nejen na vlastní oči vozy této legendární britské značky prohlédnout, ale také je mohou při projížďce řídit. 

Zobrazit více
Policie ČR slaví 25 let, v Olympii proběhne unikátní výstava
27.06.2016    Tisková zpráva

Policie ČR slaví 25 let, v Olympii proběhne unikátní výstava

Obchodní centrum Olympia Brno bude od 7. do 24. července hostit ojedinělou výstavu, která doprovází letošní oslavy 25. výročí Policie ČR. Výstava nese podtitul Policejní dopravní vozidla v historii a současnosti.

Zobrazit více
Výstava vozů Jaguar přijede do brněnské Olympie
26.04.2016    Tisková zpráva

Výstava vozů Jaguar přijede do brněnské Olympie

Unikátní výstava luxusních sportovních modelů automobilové značky Jaguar dorazí do jihomoravské metropole. Ve dnech 6. až 22. května proběhne expozice i s bohatým doprovodným programem pod názvem Svět Jaguaru v obchodním centru Olympia Brno.

Zobrazit více
TV Nova točila reportáž s přívěsem Agados
26.04.2016    Tisková zpráva

TV Nova točila reportáž s přívěsem Agados

Již tuto sobotu bude v pořadu Rady ptáka Loskutáka odvysílána reportáž o převážení stavebního a zahradního materiálu. A jaké je praktické řešení převozu pro zahrádkáře, chalupáře, kutily a další? Přívěs za osobní automobil.

Zobrazit více
Carmen 30
01.01.2016    Tisková zpráva

Carmen 30

Ke 30. výročí od vzniku a prvního vystoupení připravuje třebíčská hudební skupina Carmen svůj historicky největší projekt v podobě show s názvem "NA CAFE!", která je připravovaná na 7. května 2016.

Zobrazit více
Pohádkové klenoty v brněnské Olympii!
09.09.2016    Tisková zpráva

Pohádkové klenoty v brněnské Olympii!

Chcete na vlastní oči vidět cestovní plášť z pohádky Arabela nebo se ocitnout přímo v zámecké komnatě Pyšné princezny? Viděly vaše děti někdy opravdovou váhu hříchů? V obchodním centru Olympia Brno právě odstartovala výstava pod názvem „Svět pohádek“, kde si mohou návštěvníci do 25. září prohlédnout dochované originály kostýmů a rekvizit nejznámějších československých filmových pohádek.

Zobrazit více
Výstava realistických modelů vyhynulých zvířat doby ledové startuje v Brně
16.09.2016    Tisková zpráva

Výstava realistických modelů vyhynulých zvířat doby ledové startuje v Brně

Modely vyhynulých zvířat v životní velikosti, lovící neandrtálce i kostru mamuta nabídne nová výstava Giganti doby ledové v Brně. Od září do ledna budou mít návštěvníci areálu před Nákupním centrem Královo Pole v Brně možnost si prohlédnout tehdejší největší a nejzajímavější obyvatele naší planety. Prostřednictvím výstavy, která se vydá do minulosti staré 10 tisíc let, bude k vidění 18 vyhynulých tvorů z doby ledové z různých koutů světa. Výstava potrvá od 23. září 2016 do 15. ledna 2017 a otevřena bude denně od 9 do 19 hodin.

Zobrazit více

Náš tým

Vedení firmy

Eva Aulíková - D.A.N. production, s.r.o. - asistentka & produkce
Eva Aulíková
asistentka & produkce

Ve firmě jsem informační křižovatkou.

+420 568 840 502 ústředna
+420 724 994 255
aulikova@dan-production.cz
Jan Avkovský - D.A.N. production, s.r.o. - jednatel
Jan Avkovský
jednatel

V agentuře řídím finance a ekonomiku.

+420 777 577 214
avkovsky@dan-production.cz
Luboš Denner - D.A.N. production, s.r.o. - jednatel
Luboš Denner
jednatel

Ve firmě řídím kreativitu, projekty a obchod.

+420 775 577 220
denner@dan-production.cz
Marcela Hoznauerová - D.A.N. production, s.r.o. - produkce
Marcela Hoznauerová
produkce

V agentuře se zabývám produkcí eventů a realizací projektů.

​ +420 602 449 555​
​hoznauerova@dan-production.cz​
Jiřina Procházková - D.A.N. production, s.r.o. - produkce & propagace
Jiřina Procházková
produkce & propagace

Mám na starosti produkci eventů a realizaci reklamy a propagace.

+420 775 677 216
propagace@dan-production.cz
Nikola Stasiaková - D.A.N. production, s.r.o. - marketing & produkce
Nikola Stasiaková
marketing & produkce

V agentuře zajišťuji marketing a realizaci eventů.

+420 739 642 673
stasiakova@dan-production.cz

D.A.N. production, s.r.o.

IČ: 25337092
DIČ: CZ25337092
Bankovní spojení: UCB
Číslo účtu: 2108861629/2700

Sídlo společnosti

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1
Česká republika
Podporujeme Férový Tendr
Tyto stránky používají k personalizaci, poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Co jsou to cookies